Begrafenis Regina Nipius in besloten kring
07-11-2022
Familie en genodigde hebben vandaag in besloten kring afscheid genomen van Regina.
Regina is begraven op de Zuiderbegraafplaats te Rotterdam-Zuid.
Rust zacht Regina
06-11-2022
Beste darters,
Iedereen die Regina Nipius heeft gekend zal vernomen hebben dat zij helaas is overleden.
We hebben dus ook als familie besloten dat zij het verdiende om van iedereen een waardig afscheid te krijgen.
Omdat we verwachten dat veel personen afscheid wilden nemen, hadden we besloten om dit op een condeleanse avond te organiseren en dit niet op de begrafenis zelf zodat familie op een rustige en waardige manier haar naar haar laatste rustplaats te begeleiden.
Tot mijn spijt is op de condelance avond in en om Rotterdam een chaos ontstaan in het verkeer, waardoor veel personen vast zaten en dus ook niet in de gelegenheid waren of op tijd konden komen. We vinden dit dus ook heel erg spijtig voor jullie maar ook naar onze moeder toe die dit verdiende. Gelukkig zijn er wel een aantal personen geweest die bijna of geen last van de drukte hadden.
We kunnen helaas hier niets meer aan veranderen en hopen dat iedereen zich op zijn eigen manier haar zal herinneren.
We hebben ook begrepen dat mensen het jammer vinden dat ze niet bij de begrafenis aanwezig kunnen zijn wat we heel goed begrijpen, zoals al eerder aangegeven willen wij als familie in alle rust afscheid van haar nemen. Zoals u hopelijk zult begrijpen kunnen wij niet het risico nemen dat er dan een paar 100 man op komen dagen.
Regina heeft meerdere kinderen, die dit met elkaar besloten hebben.
Het enige wat we voor jullie en haar nog kunnen doen is zodra Regina op haar laatste rustplaats is begraven het vak en nummer op de dartsites te plaatsen zodat iedereen die niet konden komen maar toch de behoefte hebben om afscheid te nemen dit daar kunnen doen.
We hopen dat u er begrip voor heeft en ons dan ook begrijpt.
We verliezen allemaal een zeer geliefd persoon en wensen we iedereen hier ook sterkte mee.
Familie van Regina
|